VR360 derece Fabrika Tanıtım Filmleri

blog image

VR360 derece Fabrika Tanıtım Filmleri

Pandeminin getirdiği değişken şartlar, ziyaretlerin zorluğu, yoğun programlar, zaman ve ulaşım maliyetleri Fabrika yada showroom gezilerini üretiminize dair tanıtımlarında şeklini değiştirdi.

Fabrikada 360 derece video çekimi ile bu zorlukları hayatınızdan tamamen çıkarıyoruz. VR360 derece video çekimi ile seyahat planı, seyahat masrafları gibi maliyetlere katlanmadan, tedarikçi ve müşterilerinizi fabrikanızda gezdirebilirsiniz.

Üretim hattı, makine kalitesi, teknoloji yatırımları, çalışan kalitesi, showroom kısaca fabrikanızı en etkin şekilde dünyaya tanıtmaya hazırız.

360 derece Fabrika tanıtım videosu ile fabrika veya üretim tesisinizi müşteri ziyaretlerinde, tedarikçilerde, müşterilerinizde, potansiyel müşterilerinizde deneyimleyebilirsiniz. Profesyonel seslendirme, grafik ve animasyon, etkili geçişler, farklı diller için dublaj ve altyazılar uygularız.

Fabrika sanal turları, işletmeler arası (B2B) sunumlar, yatırımcı sunumları, ofis turları, üretim süreci turları ve diğer birçok tesis turları için anahtar teslimi bir çözüm sunuyoruz. Yaratıcılığımız, bilgi birikimimiz ve tecrübemizle hedef odaklı içerikler üretiyoruz.

Hem Sanal gerçeklik gözlükleri ile birlikte kullanılabilen hem de sanal gerçeklik gözlükleri olmadan da çok kolaylıkla youtube gibi mecralardan izlenebilen VR 360 derece videolar; izleyen kişiye “Sanki izlediği yerdeymiş” hissiyatını yaşatıyor.

Uzaktaki iş paydaşlarınıza, müşterilerinize ve tedarikçilerinize fabrikanızı en kolay yoldan gezdirmek için VR360 derece fabrika tanıtım videosu ve üretim tesisi sanal gezintisi içeriğinizi izletebilirsiniz.

Böylece hem zaman ve mekan tasarrufu sağlamış olursunuz hem de bu yenilikçi teknolojinin müşteri üzerinde yaratacağı olumlu etkiler ile satış ve pazarlama sürecinize ayrıca bir değer katmış olursunuz.

Kurumsal yapınızı, fabrikanızı, üretim hatlarınızı, showroom, depolama alanları, teknolojik yatırımlarınızı, sevkiyat sürecinizi, ekibinizi ve iş yapış şeklilerinizi göstermek amacıyla VR360 derece tanıtım filmleri ve VR video çekimi ile hazırlayarak sizde bu yenilikçi teknolojinin ve dijital dönüşümün artılarından faydalanın.