Videoyu Hukuk ve Finans Sektörlerine Nasıl Dahil Edersiniz ?

blog image

Videoyu Hukuk ve Finans Sektörlerine Nasıl Dahil Edersiniz ?

Video, izleyici kitlemizle yazılı kelimenin olmadığı ve asla olmayacağı şekilde bağlantı kurmamıza izin verir, bu saygın bir gerçektir ve video birçok endüstri için çok önemli olsa da, finans dahil geleneksel endüstriler için biraz daha zor uygulanabilir.

Sonuç olarak, video reklamcılığını finans ve hukuk dünyasında birleştirebileceğiniz, sizi hedef pazar yönüne getirebileceğiniz ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanızı destekleyebileceğiniz bazı yaklaşımlar hazırladım.

1. İş Tanıtım Videosu
Tanıtım filmleri, işletmeye sağladığınız hizmetlere ve bulunduğunuz sektöre genel bir bakış sunar. Hedef kitlenize göstermeye devam edeceğiniz işler ile ilgili filmler biçimidir ve işletmenizin ne yaptığını açıklamada en bilgilendirici hareketli görüntülerdir. Finans ve hukuk firmaları için bu alanı uzmanlaştırmak için çok önemli olan özel ilke veya şart için bir açıklama sağlamakta harika bir fırsattır. İşletmeyi yüksek derece açıklayan bir filme sahip olmak idealdir.

SSS Videoları
Sık Sorulan Soru videoları, göründükleri kadar açıklayıcıdır. Potansiyel müşteriler web sitenizin SSS sayfasındaysa, bu kendi başına sunulan hizmetin, ilgisini çektiğini gösterir. Bu nedenle, soruları ve metni videoya dönüştürerek, daha fazla ilgi çekici ve kayda değer içerik sağlamak olasıdır, geri dönüşler artmaktadır. Ayrıca, SSS'yi yazılı metin içeriği olarak almak yerine, bu videoları sosyal medya ile birlikte çeşitli özel platformlarda kullanabilirsiniz.

3. Ekiple Tanışın
Güven, müvekkilinizle ya da hatta Finans ve Hukuk alanında kurmanızın temel bir parçasıdır. Ekip ile tanışın videolarıyla , onlarla tanışmadan önce bile potansiyel müşterilere güven oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bunun sebebi, müşteriler için resimlerle kuruluşu hemen tanıyabilir ve hemen marka ile bir bağ kurar. Unutmayın, hepsi bugünün dünyasındaki üreticilerle yaklaşık insancıllaştırmadır.

4. Örnek Olaylar
Neden örnek olaylar sunarak marka oluşturma konusunda ilgi çekme prosedürünü kullanmıyorsunuz? SSS videolarında olduğu gibi, metinsel içeriğin aksine bir videoya sahip olmakla, önceki müşteriler sadece etkili geri bildirimlerini seslendirmekle kalmaz, aynı zamanda yeni müşteriler için yazılı geri bildirime kıyasla çok daha unutulmaz olur. Müşteri referansları aynı zamanda 'ağızdan ağıza' tavsiyesinin bir simülasyonudur.Reklam ve pazarlamanın maksimum etkili şeklidir.


blog image