Uzaktan Çalışırken Gülümsemeye Nasıl Devam Edilir?

blog image

Uzaktan Çalışırken Gülümsemeye Nasıl Devam Edilir?

Fantastik ve üretken bir zihinsel refahı korurken, her şeyi ayarlamak genellikle zordur. Avalon'ın size ve ekibinizin uzaktan çalışmaya geçişine yardımcı olacak ilk beş ipucu:

1. Konuşmaya devam edin

Ekibinizle birlikte konuşmayı asla bırakmayın. Kesintisiz bir iletişim hattına sahip olmak ekip verimliliğindeki düşüşleri azaltır ve grup katılımcılarının zihinlerini ve sorunlarını serbestçe paylaşmalarını sağlar. Daha hızlı ve daha az can sıkıcı bir şekilde sorun gidermeyi sağlar. Ne de olsa takımda 'ben' demek yok.

2. Beklenmedik Plan

“Oh hayır, yine sinyali kaybettim!” Eminim en azından kapanış haftası içinde bunu belirttik. Ancak endişelenmeyin, geri adım atın ve teknik engelleri sakince çözün ve hayal kırıklığına uğramadan devam edin. Olumlu bir entelektüel durumu sürdürmek için bu esastır.

3. Giyim Bölümü

Evdençalışırken pijamalarla çalışacak tüm konseptlere sahip olduğumuzu kabul edelim. Bununla birlikte, düzenli iş giysilerinizi tutmak için çaba sarf etmek, yoğun bir gün için zihninizi önceden bir araya getirmenin muhteşem bir yoludur ve yerli sizle evde koşmak arasında entelektüel bir ayrım sunar.

4. Sanal Happy hour ve grup oluşturma oyunlarını geliştirin

Neden grubunuzu bir dijital video için toplu olarak bir içecek üzerinden ele geçirerek veya sanal ekip oluşturma oyunları oynayarak haftada bir kez biraz eğlenmeyesiniz. İş arkadaşlarınızla birlikte moral ve bağları korumak, her şeyi bir yığın işten daha eğlenceli hale getirecek ve her şey bittiğinde tekrar ofise sorunsuz bir geçiş sağlayacaktır.

5. Gününüzü farklı şekilde bitirin

İşe gidip gelirken sık ​​karşılaştığınız travmatik iş gününüzden sonra nasıl gevşiyorsunuz? İşe gidip gelme işleminizin ortadan kaldırılmasıyla, çalışma gününüzü akşam ile bölmek zor olabilir, en sevdiğiniz pistte dans etmek veya basit bir yürüyüş gibi farklı bir şey yaparak gününüzü bitirmek zor olabilir.